Termin:

25.06.2020
, godz.
11:00 - 11:40
(zakończone)

data dodania szkolenia: 16.06.2020

Uwaga, ze względu na zainteresowanie do ostatniej chwili tym webinarium umieszczamy poniżej dane do logowania i zapraszamy do uczestnictwa:

link do spotkania:
https://us04web.zoom.us/j/75514532002?pwd=TzB5TGpuaUJuTWpRQkxLSU5VWGdvZz09

hasło: 1QWq9b

Informacje o webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie  serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium „Powrót na rynek pracy dzięki Funduszom Europejskim”, które odbędzie się 25 czerwca 2020 r. w godz. 11.00-11.40.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres:  gpi@wzp.pl  do dnia 24 czerwca 2020 r. do godz. 12.00.  

Udział w webinarium jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Liczba uczestników ograniczona, o udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Kiedy?

25 czerwca 2020 r.  godz. 11:00- 11.40.

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  (25 czerwca 2020 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Webinarium skierowane jest do osób fizycznych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników, przedstawienie planu oraz Organizatorów  webinarium.
  • Dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30. roku życia oraz dla osób powyżej 30. roku życia oraz pozostałe źródła dofinansowania.
  • Pożyczki na założenie działalności gospodarczej.

Organizatorzy spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie
ul. Kuśnierska 12b, 70-536 Szczecin
Infolinia: 800 34 55 34, e-mail: gpi@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.