Termin:

24.03.2021
, godz.
10:00 - 11:00
(zakończone)

data dodania szkolenia: 16.03.2021

Informacje o webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie serdecznie zaprasza na webinarium „Małe Skarby - powrót do pracy opiekunów dzieci do lat 3”, które odbędzie się 24 marca w godz. 10.00 – 11.00 na platformie internetowej ZOOM.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres gpi@wzp.pl do dnia 23 marca 2021 r. do godz. 12:00. 

Udział w webinarium jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Kiedy?

24.03.2021 r.  godz. 10.00 – 11.00

Gdzie? 

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej ZOOM. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  tj. 24 marca 2021 r. Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Dla osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 chcących powrócić na rynek pracy po przerwie spowodowanej opieką nad dzieckiem.

Program spotkania

  • Powitanie uczestników.
  • Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE).
  • Omówienie wsparcia oferowanego w ramach projektu „Zachodniopomorskie Małe Skarby”.
  • Pytania i odpowiedzi.

Organizatorzy webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
ul. Wyszyńskiego 30, 70-203 Szczecin
Infolinia: 800 34 55 34 lub 515 178 661
e-mail: gpi@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.