Termin:

28.10.2020
, godz.
13:00 - 13:40
(zakończone)

data dodania szkolenia: 20.10.2020

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gryficach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców w 2020 roku", które odbędzie się 28 października 2020 r. w godz. 13.00 – 13.40

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lpi@gryfice.pl do dnia 27.10.2020.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń. 

Uwaga! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Kiedy?

28 października 2020 roku, w godzinach 13.00 – 13.40.

Gdzie? 

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  (28 października 2020 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, osób prowadzących działalności gospodarczej, pracowników firm i kadry kierowniczej.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników.
  • Przedstawienie oferty sieci PIFE.
  • Oferta szkoleń / kursów / instrumentów podnoszenia kwalifikacji – przedstawienie oferty.
  • Możliwości finansowego wsparcia inwestycji ze środków zewnętrznych.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny w Gryficach
Plac Zwycięstwa 37, Gryfice 72-300
tel.: 91 384 84 89/86
e-mail: lpi@gryfice.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.