Termin:

26.03.2021
, godz.
9:50 - 14:00
(zakończone)

data dodania szkolenia: 11.03.2021

Uprzejmie informujemy, iż w związku z wyczerpaniem limitu uczestników chcących wziąć udział w szkoleniu, rekrutacja została zakończona. Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką udzielania zamówień publicznych  pragniemy poinformować, iż planowane jest kolejne szkolenie, które odbędzie się w późniejszym terminie. Szczegóły planowanych wydarzeń publikujemy na bieżąco w zakładce Weź udział w konferencjach i szkoleniach

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kolejnym szkoleniu z tej tematyki, proszone są o przesłanie takiej informacji na adres mslupinski@wzp.pl

 

Informacje o szkoleniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie wraz z Wydziałem Wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie on-line „Zasada konkurencyjności w ramach RPO WZ. Najczęściej występujące nieprawidłowości przy udzielaniu zamówień”, które odbędzie się 26 marca 2021 r. od 09:50 do 14:00  na platformie internetowej ZOOM.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres gpi@wzp.pl do 24 marca 2021 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje o niej kolejność zgłoszeń. Maksymalna liczba uczestników z jednego podmiotu/instytucji to 2 osoby.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. 

Kiedy?

26 marca 2021 r. w godz. 9:50 – 14:00.

Gdzie? 

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPO WZ) zainteresowanych procedurą udzielania zamówień zgodnie z zasadą konkurencyjności w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Program szkolenia

  • Rejestracja uczestników (logowanie dla platformy ZOOM).
  • Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE).
  • Zasady udzielania zamówień w ramach RPO WZ.
  • Nieprawidłowości przy udzielaniu zamówień na podstawie Zasady konkurencyjności.
  • Nowy taryfikator korekt finansowych.

Organizatorzy webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
ul. Wyszyńskiego 30, 70-203 Szczecin
Infolinia: 800 34 55 34, e-mail: gpi@wzp.pl

Wydział Wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego
ul. Wyszyńskiego 30, 70-203 Szczecin
tel.  (+48 91) 44 11 100
e-mail: wwrpo@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.