Termin:

26.07.2023
, godz.
10:00 - 11:00
(zakończone)

data dodania szkolenia: 17.07.2023

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie zaprasza na bezpłatne webinarium: ,,Fundusze Europejskie na rzecz aktywnego Pomorza Zachodniego – Działanie 6.8 Edukacja przedszkolna”.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są  przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  do dnia 25 lipca 2023r. do godz. 15:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę webinarium. 

Kiedy?

26 lipca 2023r., w godz. 10:00-11:00.

Gdzie?

Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej ZOOM. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  tj. 26 lipca 2023r. 

Dla kogo?

Webinarium skierowane jest do administracji publicznej, instytucji nauki i edukacji, organizacji społecznych i związków wyznaniowych, służb publicznych  z terenu województwa Zachodniopomorskiego.

Program webinarium

1. Powitanie uczestników, sprawy organizacyjne.

2. Fundusze Europejskie na rzecz aktywnego Pomorza Zachodniego – Działanie 6.8 Edukacja przedszkolna – główne założenia.

3. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawiciela Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.

4. PIFE – zakres usług

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie
Al. Monte Cassino 2,
tel. :  94 31 77 405 (409 lub 407), e-mail:  pife.koszalin@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • informacje w zakresie tematyki Partnerstwa Publiczno-Prywatnego,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.