Termin:

07.10.2022
, godz.
12:00 - 15:00
(zakończone)

data dodania szkolenia: 15.09.2022

Informacje o webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach stoiska informacyjnego podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich będą dostępni dla Państwa w Morskim Centrum Nauki, które powstaje m.in. dzięki Funduszom Europejskim. Zapraszamy w dniu 7 października w godz. 12:00 - 15:00 przy ul. Nad Duńczycą 1 w Szczecinie.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Kiedy?

07 października 2022 r. w godz. 12:00 – 15:00.

Gdzie? 

Morskie Centrum Nauki ul . Nad Duńczycą 1, 70-655 Szczecin

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem informacji nt. dotacji z Funduszy Europejskich.

Organizatorzy webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin
Infolinia: 800 34 55 34, e-mail: gpi@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.