Termin:

08.10.2022
, godz.
10:00 - 13:00
(zakończone)

data dodania szkolenia: 15.09.2022

Informacje o wydarzeniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie zaprasza do poznania historii byłego kina ,,Delfin'', które zmieniło się w jedną z najnowocześniejszych sal konferencyjnych w Szczecinie w ramach budowy nowej siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas spotkania z zespołem Głównego Punktu Informacyjnego w Szczecinie zobaczysz jak fundusze europejskie przyczyniły się do zmiany tego miejsca. Dowiesz się jak funkcjonuje sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Pozyskasz informację jakie możliwości otwierają się dla Ciebie, twoich bliskich i znajomych dzięki środkom unijnym. Zapraszamy całe rodziny w dniu 08.10.2022 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 (grupy co pół godziny maksymalnie 30 osobowe) - konieczne wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Kiedy?

08 spaździernika 2022 r. w godz. 10:00 – 13:00.

Gdzie? 

Urząd Maraszłkowski Województwa Zachodniopomorskiego,Sala konferencyjna (byłe kino ,,Delfin'').
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-655 Szczecin

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych historią kina ,,Delfin'' w Szczecinie, inwestycjami wsperanymi z Funduszy Unijnych oraz pozyskaniem informacji nt. dotacji z Funduszy Europejskich.

Organizatorzy webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin
Infolinia: 800 34 55 34, e-mail: gpi@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.