Termin:

04.10.2023
, godz.
9:00 - 16:00

data dodania szkolenia: 13.09.2023

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zaprasza na szkolenie pn. "Przygotowanie wniosku o dofinansowanie projektu z wykorzystaniem Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych SOWA EFS"

Szkolenie adresowane jest do potencjalnych projektodawców deklarujących chęć realizacji projektów współfinansowanych ze środków EFS w ramach Programu Fundusze Europejski dla Pomorza Zachodniego 2021-2027.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy nt. prawidłowego przygotowania się do opracowywania wniosków o dofinansowanie projektów z wykorzystaniem Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych SOWA EFS.

Termin szkolenia:

  • 4 października 2023 r. online z wykorzystaniem platformy Clickmeeting.
  • Forma: warsztatowa
  • Czas trwania: 09:00 – 16:00

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz elektroniczny, dostępny po kliknięciu TUTAJ, do dnia 21 września br. do godziny 14:00.

Rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

Prosimy o oddelegowanie tylko tych osób z Państwa instytucji, które są bezpośrednio zaangażowane w pisanie projektów. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie do dwóch osób z instytucji, przy czym w przypadku dużej ilości osób zainteresowanych szkoleniem, uczestniczyć będzie mogła tylko jedna z każdej instytucji.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Organizator będzie informował drogą elektroniczną o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu. Informacja zostanie wysłana tylko do osób, które zostaną zakwalifikowane do udziału w szkoleniu.

Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłany do Państwa link do spotkania, które odbędzie się na platformie Clickmeeting, dzięki któremu dołączą Państwo do szkolenia. Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania, do uczestnictwa w zajęciach wystarczy komputer i łącze internetowe. 

Aby wziąć udział w szkoleniu, każdy z uczestników powinien posiadać komputer wyposażony w kamerę i mikrofon.

Uwaga!!!

Jednocześnie informujemy, że zaplanowano jeszcze takie szkolenie w innych terminach:

  • 13.10.2023 r.;
  • 27.10.2023 r.;

Rekrutacja zostanie ogłoszona w późniejszym terminie, a informacji należy szukać na stronie www https://rpo.wup.pl/dowiedz-sie-wiecej/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/

Szkolenia finansowane są w ramach Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

W sprawach organizacyjnych, związanych ze szkoleniem, prosimy kontaktować się z p. Rafałem Rosińskim, pracownikiem Biura Informacji i Promocji EFS w Szczecinie, pod adresem email rafal_rosinski@wup.pl lub tel. 91 4256204.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu!