Termin:

14.08.2020
, godz.
9:00 - 9:40
(zakończone)

data dodania szkolenia: 10.08.2020

Z uwagi na Państwa prośby oraz duże zainteresowanie uczestnictwem w webinarium uruchamiamy kolejne webinarium w dniu 14.08.2020 r. dotyczące dotacji na kapitał obrotowy.

Informacje o webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie  serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium "Dotacje na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorców z RPO WZ”.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres:  gpi@wzp.pl  do dnia 12 sierpnia 2020 r. do godz. 12:00.

Udział w webinarium jest bezpłatny - Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Uwaga! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę webinarium. 

Kiedy?

14 sierpnia  2020 r. w godz. 9: 00 - 9: 40.

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  (14 sierpnia  2020 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Dla samozatrudnionych, mikro i małych przedsiębiorców  z województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników
  • Przedstawienie oferty sieci PIFE
  • Dotacja na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorców z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPO WZ)
  • Pytania i odpowiedzi

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie
ul. Kuśnierska 12b, 70-536 Szczecin
Infolinia: 800 34 55 34, e-mail: gpi@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.