Termin:

10.08.2020
, godz.
10:00 - 10:40
(zakończone)

data dodania szkolenia: 03.08.2020

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie zaprasza na bezpłatne webinarium "Dotacje na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorców z RPO WZ”.

Webinarium odbędzie się 10 sierpnia  2020 r.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres  lpi-koszalin@wzp.pl  do 7 sierpnia 2020 r. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę webinarium. 

Liczba uczestników ograniczona, o udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Kiedy?

10 sierpnia  2020 r. w godz. 10: 00 - 10: 40.

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  (10 sierpnia  2020 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Dla mikro i małych przedsiębiorców  z województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników
  • Przedstawienie oferty sieci PIFE
  • Dotacja na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorców z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPO WZ)
  • Pytania i odpowiedzi

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie,
al. Monte Cassino 2, 75-412 Koszalin,
tel. 94 31 77 405 (409 lub 407),
e-mail: lpi-koszalin@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.