Termin:

26.11.2020
, godz.
10:00 - 10:40
(zakończone)

data dodania szkolenia: 17.11.2020

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne webinarium pn. "Dofinansowanie rozwoju MŚP w ramach działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego ".

Webinarium odbędzie się 26 listopada 2020 r.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres  lpi@pyrzyce.pl do dnia 24 listopada 2020 r. do godz. 15:00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. 

Uwaga! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę webinarium. 

Liczba uczestników ograniczona, o udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Kiedy?

26 listopad 2020 r. w godz. 10:00–10:40.

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  (26 listopada 2020 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon. 

Dla kogo?

Dla przedsiębiorców z sektora MŚP z woj. zachodniopomorskiego szukających wsparcia z Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorstwa. 

Program webinarium

  • Powitanie uczestników i przedstawienie planu spotkania.
  • Informacje o Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
  • Omówienie naboru wniosków w  ramach działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji RPO WZ. 
  • Inne formy wsparcia przedsiębiorstw.
  • Pytania i odpowiedzi.

 

Organizatorzy spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce
Infolinia: 91 881 13 02, 91 88 11 303
e-mail: lpi@pyrzyce.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.