Termin:

17.10.2017
, godz.
10:00 - 12:30
(zakończone)

data dodania szkolenia: 03.10.2017

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy
z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na cykl spotkań informacyjnych pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”.

Celem planowanych spotkań informacyjnych jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenia, kursy zawodowe i studia podyplomowe.

            Podczas spotkania omówione zostaną ogólne zasady działania Bazy Usług Rozwojowych.

Prelegenci z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wskażą co w ramach Bazy Usług Rozwojowych mają do zaoferowania dla przedsiębiorców. Omówią m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia, jaka jest wysokość dofinansowania i od czego zależy oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres: lpi@powiat.szczecinek.pl  do dnia 16 października br, do godz. 12:00.

W przypadku osób z niepełnosprawnością prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Kiedy i gdzie?

  • 17 października 2017 r. o godz. 10:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, ul. Plac Elizy Orzeszkowej 3.

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw chcących podnieść kompetencje swoich pracowników. 

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny w Szczecinku
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
ul. 28 Lutego 16
tel. 94 372 92 50,
e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl

Program spotkania

  • 10:00 - 10:05 Rejestracja uczestników spotkania.
  • 10:05 – 10:30 Czym jest sieć PIFE – kilka słów o Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Szczecinku. Wprowadzenie w tematykę Funduszy Europejskich oraz Usług Rozwojowych.
  • 10:30 – 11:45 Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw dostępne w ramach Bazy Usług Rozwojowych – przedstawiciele Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
  • 11:45 – 12:00 Przerwa
  • 12:00 – 12:30 Podsumowanie i dyskusja – sesja pytań i odpowiedzi.