Termin:

03.08.2015
, godz.
11:00 - 14:00
(zakończone)

data dodania szkolenia: 27.07.2015

Informacje o spotkaniu

Fundusze Europejskie to temat bardzo często podejmowany przez media. Na podstawie spotów reklamowych, programów telewizyjnych można odnieść wrażenie, że aplikowanie o nie, to sprawa bardzo prosta. Z drugiej jednak strony słychać głosy tych, którzy o środki ubiegali się, a podobno za sprawą źle postawionego przecinka wsparcia nie otrzymali. W całym tym zamieszaniu swoją szansę odnalazły nieuczciwe osoby, które za „drobną opłatą” proponują pomoc w zdobyciu funduszy europejskich. Niestety, często pomoc ta kończy się tylko… drobną opłatą. Zdając sobie sprawę z konieczności przekazywania społeczeństwu podstawowych informacji o funduszach europejskich, przygotowaliśmy cykl spotkań pn. „Fundusze Europejskie (nie) dla laików”. Podczas nich specjaliści Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich podzielą się z Państwem kilkuletnim doświadczeniem. Na podstawie tysięcy przeprowadzonych konsultacji, w bardzo czytelny sposób przekażą informacje, które uchronią Państwa przed nieuczciwymi praktykami i przede wszystkim wskażą jakie są realne źródła wsparcia, i jak ich szukać.

Termin

3 sierpnia 2015 r. w godzinach od 11:00 do 14:00

Miejsce spotkania

 • Urząd Gminy w Nowym Warpnie
  ul. Plac Zwycięstwa 1
  72-022 Nowe Warpno

Jak zapisać się na szkolenie?

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (za pomocą komputera bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: gpi@wzp.pl.

Uwaga!

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. Informacje na temat spotkania dostępne są pod nr telefonu: 800 34 55 34.

Uczestnicy spotkania

Spotkanie kierowane jest szczególnie do tych osób, które dotychczas z nie korzystały z funduszy europejskich i chcą poznać podstawowe założenia realizacji wsparcia w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020.

Program spotkania

 1. Wprowadzenie do spotkania.
 2. Wprowadzenie do Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.
 3. Możliwości uzyskania dofinansowania na założenie firmy.
 4. Możliwości uzyskania wsparcia na już funkcjonującą działalność gospodarczą.
 5. Wsparcie na szkolenia.
 6. Źródła informacji.
 7. Podsumowanie i ewaluacja.